O nas

Strona główna O nas

Biuro “ALODIA NIERUCHOMOŚCI” działa w formie spółki cywilnej. Naszą nazwę zaczerpnęliśmy ze średniowiecznego alod, alodium, alodia, czyli określenia ziemi stanowiącej własność wolną od zobowiązań i ciężarów feudalnych będącą przeciwieństwem własności lennej wasali. Alodia były rzadkie w krajach o rozbudowanych stosunkach lennych, jak np. we Francji.

Obszar naszej działalności to w dużej mierze województwo małopolskie. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościamizarządzaniem nieruchomościami oraz utrzymaniem czystości. Zapewniamy dla Państwa wygody pełny wachlarz usług począwszy od fachowego doradztwa związanego z inwestowaniem i obrotem oraz zarządzaniem nieruchomości poprzez stałą współpracę z prawnikami, geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi, budowlańcami, developerami oraz bankami. Dzięki tak prowadzonej obsłudze, wielu naszych Klientów ponownie wybiera nasze biuro, doceniając naszą pracę i doświadczenie, a zadowoleni Klienci to dla nas najlepsza reklama. Jesteśmy członkami Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomosći oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Te wszystkie formalności załatwicie Państwo w naszym biurze. Nasze doświadczenie, doskonała znajomość terenu oraz co najważniejsze, realiów rynku lokalnego jest gwarantem wykonania profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, współpraca z nami pozwala Państwu zaoszczędzić czas i uzyskać maksymalny zysk.

Zaufało nam Wielu! I Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

 

Nasi Partnerzy